Egzorcysta Wrocław
egzorcysta Wrocław

EGZORCYSTA WROCŁAW

KOŚCIÓŁ NADZIEJA ŚWIATA WROCŁAW

W naszym Kościele we Wrocławiu znajdziesz pomoc egzorcysty. Służba uwalniania od demonów, która z łaciny nazywana jest egzorcyzmami, praktykowana jest w naszym Kościele już od kilku lat. Wiele osób, które doświadczyło w życiu opętania lub dręczenia demonicznego po jednym spotkaniu wyszła całkowicie uwolnionymi. Fraza Egzorcysta Wrocław jest coraz częściej wyszukiwaną frazą w Internecie przez mieszkańców Wrocławia. Tysiące osób pozostaje bez pomocy i zrozumienia osób najbliższych, które traktują opętanie jako chorobę psychiczną, choć w wielu przypadkach nie ma to nic wspólnego z chorobą psychiczną. Jeżeli potrzebujesz pomocy egzorcysty, a nie jesteś z Wrocławia, także Ci pomożemy. Przyjedź na jedno z naszych niedzielnych spotkań lub na dedykowane spotkanie z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie w pierwszą sobotę miesiąca. Wypędzanie szatana zmieni Twoje życie, pomożemy Ci za darmo!

Kim jest egzorcysta?

Egzorcysta to osoba, która potrafi wypędzać z ludzi demony. Tak w najprostszy sposób można zdefiniować tą osobę. Egzorcysta wypędza demony mocą Bożą, czyli mocą Jezusa Chrystusa i Jego autorytetem. Egzorcysta to nazwa, którą potocznie nazywa się chrześcijan, którzy praktykują służbę uwalniania ludzi od złych duchów. W Biblii możemy zobaczyć jak Jezus osobiście wypędzał demony z ludzi, a później dał tą moc swoim uczniom. Po śmierci Jezusa na krzyżu i Jego zmartwychwstaniu służbę tą kontynuowali uczniowie Jezusa potocznie nazywani chrześcijanami. Dzieje Apostolskie podają wiele przykładów gdzie manifestujący się duch był wypędzany z człowieka nakazem apostoła Piotra lub Pawła.

Co robi egzorcysta?

Egzorcysta nakazuje opuścić demonowi lub wielu demonom człowieka w imię Jezusa podczas specjalnej modlitwy o osobę, która przychodzi do Boga z prośbą o uwolnienie od złych duchów. To jest główny cel tej służby. Modlitwa ta nazywana jest często egzorcyzmem. Egzorcyści praktykują swoją służbę w kościele i poza kościołem. Najważniejsze w tym wszystkim jest całkowite uwolnienie osoby oraz przeprowadzenie tej osoby do Jezusa, aby już nigdy te demony nie wróciły. Uwalnianie i wypędzanie demonów nie jest praktyką, którą można wykonać samodzielnie lub bez odpowiedniego przygotowania. Biblia daje jeden warunek – posiadanie Mocy Bożej w sobie.

Kiedy do egzorcysty?

Do egzorcysty należy się udać w momencie, gdy w swoim życiu zauważymy niepożądane działanie szatana. Wiele osób lekceważy symptomy bycia pod wpływem działania złych duchów, traktując głosy w głowie, wizje czarnych postaci i wiele innych elementów jako problem natury psychicznej. W większości jednak symptomy te świadczą o obecności demona w ciele człowieka. Nie trać czasu i przyjedź jak najszybciej do nas, gdy zauważysz coś niepokojącego w swoim życiu. Demony same nie wyjdą z człowieka, bez względu na czynności, które się samodzielnie wykona. Bez obecności Jezusa i Jego autorytetu nikt nie jest w stanie wykonać ezgorcyzm.

Ile kosztuje egzorcysta?

Usługi egzorcysty są bezpłatne. Służba dla Królestwa Bożego jest bezpłatna. W naszym kościele pomagamy każdemu, nie oceniając i nie osądzając nikogo. Pieniądze, ani datki nie są wymagane do tego, aby posługujący w tej służbie pomodlił się za ciebie. Nie pozwól, aby ktokolwiek kazał Ci zapłacić za modlitwę, od razu możesz się domyślić, że taka osoba nie działa w służbie bożej.

SPOTKANIE Z MODLITWĄ O UWOLNIENIE I UZDROWIENIE

Potrzebujesz pomocy z wypędzenie złego ducha?

KIEDY: Pierwsza Sobota Miesiąca
Najbliższe Spotkanie

6 Sierpień 2022
GODZINA: 11.00 MIEJSCE: ul. Stargardzka 11D WROCŁAW


Jeżeli potrzebujesz pilnej pomocy, przyjedź na spotkanie w najbliższą niedzielę.