Seminaria
szkolenia seminaria chrześcijańskie

SZKOLENIA I KONFERENCJE CHRZEŚCIJAŃSKIE

WARSZTATY BIBLIJNE I PRAKTYCZNE DLA UCZNIÓW JEZUSA

CEL SZKOLEŃ

JAKI JEST GŁÓWNY CEL ORGANIZACJI SZKOLEŃ CHRZEŚCIJAŃSKICH?

Mamy duże pragnienie w naszych sercach, aby pomagać innym kościołom wzrastać, aby ciało naszego Pana Jezusa Chrystusa na ziemi rosło oraz wzmacniało się. Cel każdego szkolenia to zaopatrywanie ludzi wierzących, którzy pragną naśladować Jezusa oraz starszych kościołów w wiedzę i umiejętności, które są niezbędne do wydawania dobrego owocu. Pragniemy, aby elementem przewodnim każdego seminarium było Słowo Boże oraz wszechobecna miłość braterska. Wierzymy, że Duch Święty pobłogosławi mądrością i obecnością każde z naszych spotkań.

DLACZEGO NASZ KOŚCIÓŁ?

DLACZEGO UWAŻAMY, ŻE MOŻEMY ORGANIZOWAĆ TAKIE SZKOLENIA?

Każde z naszych szkoleń jest bezpłatne. Nasz kościół nie czerpie zysku finansowego i wizerunkowego organizując seminaria. Przewodzi nam tylko jedno pragnienie. Chcemy dzielić się tym, czego Bóg nas nauczył poprzez praktykę i doświadczenia. Każde szkolenie będzie opierało się na Słowie Bożym – Biblii oraz na praktyce w formie, jaka będzie potrzebna, aby dany temat dokładnie poznać. Na wiele z naszych seminariów zapraszani będą pastorzy i goście z innych kościołów, którzy bardzo dobrze poruszają się w sferze omawianego tematu.

DLA KOGO?

KOGO ZAPRASZAMY NA NASZE SZKOLENIA I DO KOGO SĄ SKIEROWANE?

Wszystkie szkolenia kierowane są do wszystkich wierzących, którzy z całego serca pragną iść za Jezusem, naśladować Go oraz rosnąć w wierze. Pragniemy, aby odwiedzały nas kościoły, które w braterskiej miłości przyjadą i z czystym sercem pragną pracować dla Pana. Aby Kościół w Polsce był silny, wiara każdego chrześcijanina musi rosnąć, kościoły muszą być pełne zdrowego nauczania oraz darów Ducha Świętego. Jezus Chrystus musi zostać wywyższony, a my jego uczniowie musimy się potrafić uniżać i przyznać się, że potrzebujemy wzajemnego budowania.

NAJBLIŻSZE SZKOLENIE


DATA: 07 – 14.08.2020
GODZINA: rozpoczęcie: piątek, 10:00
MIEJSCE: Ośrodek “Dom na skale” | Bielice 5 | 57-550 Stronie Śląskie
CENA: 65 zł za dobę (nocleg, 3 posiłki + własna pościel)

TEMATY SPOTKAŃ

SUMMER CAMP – RODZINNY OBÓZ NASZEGO KOŚCIOŁA

szkolenie wypędzanie demonów
  • Jak wygląda prawdziwy Kościół?
  • Cel i przeznaczenie Kościoła na ziemi?
  • Rola małżeństwa i rodziny w Kościele?
  • Nażeczeństwo i małżeństwo chrześcijańskie.
  • i dużo, dużo więcej…

 

ZAPISZ SIĘ

ZGŁOŚ UDZIAŁ POPRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY LUB NAPISZ NA ADRES EMAIL

 

szkolenia dla kościołów

kontakt@nadziejaswiata.pl

6 + 1 =