Seminaria
szkolenia seminaria chrześcijańskie

WYDARZENIA I KONFERENCJE CHRZEŚCIJAŃSKIE

WAŻNIEJSZE WYDARZENIA W KOŚCIELE NADZIEJA ŚWIATA

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE


WYJAZD BRATERSKI KOŚCIOŁA

DATA: 02 – 03.10.2020

GODZINA: rozpoczęcie: piątek, 10:00

MIEJSCE: Sokolec 29d | 57-450 Sokolec

CENA: 120 zł za dobę (nocleg, 3 posiłki)

TEMATY SPOTKAŃ

szkolenie wypędzanie demonów
  • Jak wygląda prawdziwy Kościół?
  • Cel i przeznaczenie Kościoła na ziemi?
  • Braterstwo w Kościele?
  • Jedność chrześcijańska.
  • Jak znaleźć swoją służbę w Kościele?
  • Prawdziwy post.

ŚLUB ADRIAN & LENA !

DATA: 16.10.2020

szkolenie wypędzanie demonów
  • Małżeństwo niech będzie we czci u wszystkich!!!

ZAPISZ SIĘ

ZGŁOŚ UDZIAŁ POPRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY LUB NAPISZ NA ADRES EMAIL

szkolenia dla kościołów

kontakt@nadziejaswiata.pl

11 + 1 =

CEL SZKOLEŃ

JAKI JEST GŁÓWNY CEL ORGANIZACJI SZKOLEŃ CHRZEŚCIJAŃSKICH?

Mamy duże pragnienie w naszych sercach, aby pomagać innym kościołom wzrastać, aby ciało naszego Pana Jezusa Chrystusa na ziemi rosło oraz wzmacniało się. Cel każdego szkolenia to zaopatrywanie ludzi wierzących, którzy pragną naśladować Jezusa oraz starszych kościołów w wiedzę i umiejętności, które są niezbędne do wydawania dobrego owocu. Pragniemy, aby elementem przewodnim każdego seminarium było Słowo Boże oraz wszechobecna miłość braterska. Wierzymy, że Duch Święty pobłogosławi mądrością i obecnością każde z naszych spotkań.

DLACZEGO NASZ KOŚCIÓŁ?

DLACZEGO UWAŻAMY, ŻE MOŻEMY ORGANIZOWAĆ TAKIE SZKOLENIA?

Każde z naszych szkoleń jest bezpłatne. Nasz kościół nie czerpie zysku finansowego i wizerunkowego organizując seminaria. Przewodzi nam tylko jedno pragnienie. Chcemy dzielić się tym, czego Bóg nas nauczył poprzez praktykę i doświadczenia. Każde szkolenie będzie opierało się na Słowie Bożym – Biblii oraz na praktyce w formie, jaka będzie potrzebna, aby dany temat dokładnie poznać. Na wiele z naszych seminariów zapraszani będą pastorzy i goście z innych kościołów, którzy bardzo dobrze poruszają się w sferze omawianego tematu.

DLA KOGO?

KOGO ZAPRASZAMY NA NASZE SZKOLENIA I DO KOGO SĄ SKIEROWANE?

Wszystkie szkolenia kierowane są do wszystkich wierzących, którzy z całego serca pragną iść za Jezusem, naśladować Go oraz rosnąć w wierze. Pragniemy, aby odwiedzały nas kościoły, które w braterskiej miłości przyjadą i z czystym sercem pragną pracować dla Pana. Aby Kościół w Polsce był silny, wiara każdego chrześcijanina musi rosnąć, kościoły muszą być pełne zdrowego nauczania oraz darów Ducha Świętego. Jezus Chrystus musi zostać wywyższony, a my jego uczniowie musimy się potrafić uniżać i przyznać się, że potrzebujemy wzajemnego budowania.