Seminaria
szkolenia seminaria chrześcijańskie

WYDARZENIA I KONFERENCJE CHRZEŚCIJAŃSKIE

WAŻNIEJSZE WYDARZENIA W KOŚCIELE NADZIEJA ŚWIATA

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA


II LETNI OBÓZ KOŚCIOŁA NADZIEJA ŚWIATA

DATA: 16 – 22.08.2021

GODZINA: rozpoczęcie: poniedziałek, 10:00

MIEJSCE: Bielice 5 | 57-550 Bielice

CENA: 75 zł za dobę (nocleg, 3 posiłki)

TEMATY SPOTKAŃ

szkolenie wypędzanie demonów
  • Jak wygląda prawdziwy Kościół?
  • Cel i przeznaczenie Kościoła na ziemi?
  • Braterstwo w Kościele?
  • Rozwój wiary i miłości u nowego ucznia.
  • Jak znaleźć swoją służbę w Kościele?
  • Q&A z naszymi starszymi pastorami z Rosji
  • i wiele wiele więcej…

ZAPISZ SIĘ

ZGŁOŚ UDZIAŁ POPRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY LUB NAPISZ NA ADRES EMAIL

szkolenia dla kościołów

kontakt@nadziejaswiata.pl

14 + 1 =

CEL SZKOLEŃ

JAKI JEST GŁÓWNY CEL ORGANIZACJI SZKOLEŃ CHRZEŚCIJAŃSKICH?

Mamy duże pragnienie w naszych sercach, aby wzrastać, aby ciało naszego Pana Jezusa Chrystusa na ziemi rosło oraz wzmacniało się. Cel każdego szkolenia to budowanie i zaopatrywanie ludzi wierzących, którzy pragną naśladować Jezusa oraz w wiedzę i umiejętności, które są niezbędne do wydawania dobrego owocu. Pragniemy, aby elementem przewodnim każdego spotkania było Słowo Boże, obecność i miejsce dla Ducha Świętego oraz miłość braterska. Wierzymy, że Duch Święty pobłogosławi mądrością i obecnością każde z naszych spotkań.

DLACZEGO NASZ KOŚCIÓŁ?

DLACZEGO UWAŻAMY, ŻE MOŻEMY ORGANIZOWAĆ TAKIE SPOTKANIA?

Każde z naszych szkoleń jest bezpłatne. Nasz kościół nie czerpie zysku finansowego i wizerunkowego organizując spotkania. Przewodzi nam tylko jedno pragnienie. Chcemy dzielić się tym, czego Bóg nas nauczył poprzez praktykę i doświadczenia. Każde szkolenie będzie opierało się na Słowie Bożym – Biblii oraz na praktyce w formie, jaka będzie potrzebna, aby dany temat dokładnie poznać. Na wiele z naszych seminariów zapraszani będą pastorzy, misjonarze i usługujący z innych kościołów, którzy bardzo dobrze poruszają się w sferze omawianych tematów.

DLA KOGO?

KOGO ZAPRASZAMY NA NASZE SPOTKANIA I DO KOGO SĄ SKIEROWANE?

Wszystkie szkolenia kierowane są do wszystkich wierzących, którzy z całego serca pragną iść za Jezusem, naśladować Go oraz rosnąć w wierze. Pragniemy, aby odwiedzały nas kościoły, które w braterskiej miłości przyjadą i z czystym sercem pragną pracować dla Pana. Aby Kościół w Polsce był silny, wiara każdego chrześcijanina musi rosnąć, kościoły muszą być pełne zdrowego nauczania oraz darów Ducha Świętego. Jezus Chrystus musi zostać wywyższony, a my jego uczniowie musimy się potrafić uniżać i przyznać się, że potrzebujemy wzajemnego budowania.