Tłumaczenie Snów
wypędzanie szatana diabła

TŁUMACZENIE SNÓW

KOŚCIÓŁ NADZIEJA ŚWIATA WROCŁAW

Czy miałeś może dziwny sen, który nie daje ci spokoju? Czy ten sen się spełnił lub bardzo cię przeraził? Najprawdopodobniej nie rozumiesz co on może oznaczać dla ciebie? Wierzymy, że Bóg mówi do nas również poprzez sny i to nawet przez te najdziwniejsze. A skoro do nas mówi przez sen lub widzenie nocne, to chce abyśmy to zrozumieli i chętnie da tłumaczenie tego snu bo każda wiadomość od Boga jest bardzo ważna. Tym bardziej, jeżeli przyśnił się tobie. Nie idź do wróżki ani nie czytaj senników, które powielają ten sam psychologiczny schemat. Jeżeli Bóg dał sen, potrzebny jest Boży Duch, który da wyjaśnienie tego snu. Jest to szczególnie ważne, gdyż istnieją także sny pochodzenia nieczystego i demonicznego. Lepiej nie zwlekać z prośbą o pomoc w tych sprawach, bo oznacza to, że mają one już realny wpływ na twoje życie i ten negatywny wpływ będzie się pogłębiał. Odkąd Bóg zaczął do nas mówić również przez sny, zaczęliśmy szukać i uczyć się Jego natury i interpretacji snów i wizji. Przyjdź, a chętnie wysłuchamy twojego snu i wspólnie poprosimy Ducha Świętego o wykład tego snu.

Powtarzające się sny

Często zdarza się, że dany sen lub motyw powtarza się więcej niż raz i nie można się od niego uwolnić.

Zmarli w snach

Chyba każdy doświadczył snu o bliskiej, zmarłej osobie. Problem zaczyna się wtedy, kiedy jakiś czas po pogrzebie zmarła osoba się dalej śni i chcę coś przekazać, czasem wydaje polecenia, a odczuwamy spotkanie jak prawdziwe.

Senniki

Sny i ich znaczenie to „chodliwy” temat. Hasła i definicje powtarzane w każdej publikacji napędzają sprzedaż lecz ich interpretacja zazwyczaj dowolnie się miesza lub sprowadza się do dzieciństwa i seksualności. Niestety najczęściej nie jest to rozwiązanie.

Koszmary

Wielu ludzi lubi emocje ale w nocy każdemu potrzebny jest spokój, a strach i stres nie sprzyja odpoczynkowi.

Widzenia nocne i wizje

Znaki i symbole, kolory i zjawiska, ponadnaturalne przeżycia i cudowne zdolności itp. – wizje bywają przeróżne i prawie zawsze są niezrozumiałe na pierwszy rzut oka ale mają swoje przesłanie duchowe.

Sny które się spełniły

Miałeś lub miałaś sen – często z negatywnym lub nawet tragicznym skutkiem – który się spełnił? Trudno żeby to był przypadek…

Wróżki i magiczne kule

Nie każdego stać na takie usługi, tym bardziej jeśli nie przynoszą rozwiązania, a w najlepszym wypadku wprowadzą zamieszanie. Nierzadko nawet pogorszają sytuację.

Czy łapacze snów działają?

Takie plecionki pochodzą z kultury indiańskiej, która jest bardzo mocno osadzona w spirytystycznej i druidzkiej duchowości. Czerpie ona między innymi z nekromancji.  Takie łapacze snów nie pochodzą od Boga i są bardzo niebezpieczne, szczególnie jeśli przeznaczamy je dla dzieci i niemowląt.

Nocne mary

Nocnymi marami można nazwać połączenie koszmarów i wizji nocnych, które zawierają w sobie między innymi bliżej nieokreślone kształty w ciemnych kolorach oraz ponure i mroczne, bezkształtne postacie. Nie jest to nic miłego ani uspokajającego i nie sprzyja to dobremu snowi. Odwiedzające postacie nie są przypadkowe i „nie są tylko niepoprawną pracą mózgu”. Mamy dziwne sny i dziwne wizje, często urojenia, ale co jeśli nie możemy w ogóle zasnąć w nocy?

Bezsenność na tle nerwowym

Stres i problemy z całego dnia wpływają na zasypianie wieczorem i jakość snu. Naukowcy mówią na to bezsenność na tle nerwowym ale nikt nie wyśpi się z nadmiernym stresem i nękającymi myślami w najczarniejszym scenariuszu nawet na najlepszym łóżku lub po ogromnej ilości wypitego alkoholu. Widzimy jak Bóg zabiera wszystkie te skutki niepokoju i strachu, gdy ludzie oddają mu korzeń problemu, czyli niepokój i jego przyczynę. 

Bezsenność a depresja

Idąc dalej ludzie zadają sobie pytanie „bezsenność, a depresja”? Dłuższa bezsenność na tle nerwowym prowadzi do destruktywnych skutków w organizmie, w umyśle i w duszy człowieka. A taki stan to praktycznie depresja rozszerzona o choroby fizyczne i psychiczne. Są w naszej społeczności chrześcijańskiej i takie osoby, które Bóg uzdrowił z depresji i chorób jednocześnie. Przyjdź i zobacz na własne oczy jak Bóg uwalnia, uzdrawia i przemienia życie.

Bezsenność u dziecka

Bezsenność u dziecka i bezsenność u niemowlaka, obie sytuacje mogą mieć wspólny mianownik związany z stylem życia rodziców ale im dziecko starsze i świadome, tym więcej czynników wpływa na nie poprzez jego czyny i wybory. Na niemowlę oprócz męczących je snów lub strachów, mają wpływ rodzice i otoczenie, czyli np. przedmioty, które są wokół nich lub w mieszkaniu. Najczęściej rodzice umieszczają na ścianie lub nad łóżeczkiem niemowlaka wcześniej wspomniane łapacze snów, obrazki z cudownymi postaciami lub amulety mające za zadanie chronić je przed złymi snami lub duchami, które otrzymali w prezencie na baby shower, od dziadków lub znajomych lub po prostu sami je kupili. Niestety takie praktyki mają odwrotny skutek i otwierają drogę na demoniczny wpływ na niemowlę.

SPOTKANIE Z MODLITWĄ O UWOLNIENIE I UZDROWIENIE

Potrzebujesz pomocy z wypędzenie złego ducha?

KIEDY: Pierwsza Sobota Miesiąca
Najbliższe Spotkanie

6 Sierpień 2022
GODZINA: 11.00 MIEJSCE: ul. Stargardzka 11D WROCŁAW


Jeżeli potrzebujesz pilnej pomocy, przyjedź na spotkanie w najbliższą niedzielę.

OPĘTANIE WE ŚNIE

KOŚCIÓŁ NADZIEJA ŚWIATA WROCŁAW

Najczęściej są to sny, w których ciemna, demoniczna postać lub symbol takiej postaci – np. zwierzę – pojawia się w naszym śnie i zdecydowanie jest skupiona na nas. Przynosi ze sobą nic innego jak strach, poczucie bezradności, panikę, a nawet ból i atmosferę śmierci. Zazwyczaj dochodzi do wniknięcia tego bytu w nas lub ponadnaturalnego związania nas jakąś mocą lub czymś widocznym dla oka. Tracimy kontrolę nad naszym ciałem, zdarza się, że tracimy oddech lub wykonujemy rzeczy, których nie chcemy, np. krzywdzimy inne osoby lub sami jesteśmy krzywdzeni. Może to być symboliczny lub dosłowny, ale prawdziwy obraz naszego stanu spowodowany sytuacją, która wydarzyła się w przeszłości lub dzieje się właśnie w rzeczywistym momencie trwania snu, ze względu na świadome lub nieświadome przyzwolenie i otwarcie się na wpływy demoniczne w życiu.chy. Musimy uciec od świata. Ale demony trzeba wyrzucić.